KARACALAR GROUP

Karacalar Group; 10 yılı aşkın inşaat ve 40'a yakın ülkeyle ithalat - ihracat tecrübesi bulunan Adem ve İbrahim KARACA kardeşler tarafından kurulmuştur. Doğal ahşap mobilya üretimi, satışı ve ihracatı, lamine parke, laminant parke, lake süpürgelik, çelik kapı, duvar kağıdı satış ve uygulamaları gibi alanlarda hizmet vermektedir. Firmamız bu alanlarda Akdeniz Bölgesi’nin en büyük satış ve uygulama yapan firmalarından biridir.

Ravilla Doğal Ahşap Mobilya markamızla, 8.000 m² üretim tesisi, 1.200 m² mağazası ve 35 personeliyle, tescilli Ravilla markası adı altında dünyanın en değerli ve nadir ağaçlarını kendisine ait olan 5 adet kereste kurutma fırınlarında kerestelerin nem oranı %8’in altında olacak şekilde özenle kurutarak, en doğal ve en iyi kalitede ahşap mobilya ve dekorasyon ürünleri imalatı yapmaktadır. Karacalar Group, bir ilke imza atarak Türkiye’nin güneş enerjisiyle çalışan ilk kereste kurutma fırınlarını kurmuş, yüksek kaliteyle ve en düşük maliyetle keresteleri mobilya yapımına en uygun nem oranında kurutabilmiştir. Ürünlerinin imalatında genellikle sedir, ardıç, ceviz, iroko, mazel, kestane, karaağaç ve zeytin gibi hem dayanıklı hem de güzel deseni olan ağaçları kullanmaktadır.

Karacalar Group olarak sürdürülebilir bir başarının ancak müşteri memnuniyeti ve sadakatiyle sağlanabileceğine inandığımızdan; şirketimizde güven duygusu, saygı, itibar, insan ve doğa sevgisi daima maddi parametrelerden daha ön planda tutulmaktadır. Müşterilerimizle uzun vadeli, iki tarafın da kazanacağı ilişkiler kurmaya önem verilir ve gerçekleştirilecek her projede şirket politikamız gereği bu doğrultuda hareket edilir. Sahip olduğumuz itibar ve tecrübeye eşlik eden kaliteli takımımızla, her biri bir öncekinden daha başarılı projelere imza atmaktayız.

Karacalar Group olarak hedefimiz; çok iş yaparak yüksek kazançlara odaklanan bir şirket olmaktan çok; kalitesiyle kendinden söz ettiren projelerle insanımızın güven ve sevgisini kazanan, ihracatlarını devamlı artırarak ülkemizin katma değerinin yükselmesine katkıda bulunan  bir şirket olmaktır. 

Geleceğe güven ve umutla bakan projelerde buluşmak dileğiyle.