KARACALAR GROUP

Karacalar Group; 10 yılı aşkın inşaat ve 40'a yakın ülkeyle ithalat - ihracat tecrübesi bulunan Adem ve İbrahim KARACA kardeşler tarafından kurulmuştur. İnşaat-taahhüt, yapı malzemeleri satış ve uygulamaları gibi alanlarda hizmet veren firmamız otel tadilatları, ithalat-ihracat operasyonu ve danışmanlığı alanlarında da hizmet vermektedir.

Karacalar Group olarak sürdürülebilir bir başarının ancak müşteri memnuniyeti ve sadakatiyle sağlanabileceğine inandığımızdan; şirketimizde güven duygusu, saygı, itibar, insan ve doğa sevgisi daima maddi parametrelerden daha ön planda tutulmaktadır. Müşterilerimizle uzun vadeli, iki tarafın da kazanacağı ilişkiler kurmaya önem verilir ve gerçekleştirilecek her projede şirket politikamız gereği bu doğrultuda hareket edilir. Sahip olduğumuz itibar ve tecrübeye eşlik eden kaliteli takımımızla, her biri bir öncekinden daha başarılı projelere imza atılmaktadır. 

Karacalar Group olarak hedefimiz; çok iş yaparak yüksek kazançlara odaklanan bir şirket olmaktan çok; kalitesiyle kendinden söz ettiren projelerle insanımızın güven ve sevgisini kazanan, bölgemizin katma değerinin yükselmesine katkıda bulunan lider bir şirket olmaktır. 


Geleceğe güven ve umutla bakan projelerde buluşmak dileğiyle.